SEO Sürekliliğinin Önemi?

SEO sürekliliği oldukça önemlidir. Bu öneminin yitirilmesi veya sürekliliğinin tehlikeye girmesi halinde siteniz değer kaybetmeye mahkum olabilir.
Başlıca siteniz sitenizin alt yapısının SEO ya uygun olması bir siteye başlamadan önce dikkate alınması gereken konuların başında gelmektedir. Sunucuzun hızı yüksek ve lokasyonu bulunduğu ülke üzerinde olması dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir.
Site üzerinde yapılacak SEO Tekniklerinin planlanıp bellibir çizelgede gitmesi site üzerindeki sürekliliğin kalıcılılığı ilerleyen süreç içerisinde kendini ortaya çıkaracaktır. SEO Teknikleri uygulamaları her sayfa üzerinde tek tek uygulanmalı ve sayfa düzeninden en ufak bir yazı renklendirmesine kadar tek tek takiplenmesi gereken tekniklerden oluşmaktadır. Bu tekniklerin oluşturulan her bir sayfa ve yazıda uygulanması gerektiği için SEO nun sürekliliği her zaman gündem de olacaktır.

İçeriği sürekli güncellenen sitelerin veya belli dönemlerde içerik girilen forum, blog, ürün sayfalarından oluşan siteler de bu tekniklerin her seferinde uygulanması gerektiği önemini tekrar vurguluyoruz. Peki içeriği sürekli güncellenmeyen firma, kurum, tanıtım siteleri için bu süreklilik ortadan kalkıyor mu? Hayır bu sefer site içerisinde uyguladığımız yazı renklendirmeden sayfalar arası link vermekten anahtar kelime ve açıklamaları düzenliyoruz. Bu sefer site dışından kaynaklardan sitelerimizin tanıtımlarını yaparak ilgili sayfalara linkler vererek sitemizi ören dış kaynak desteklerini arttırıyoruz ve backlink değerlerimizi yükseltiyoruz.

Bu teknikler doğrultusunda sitelerimizin sürekli güncel kalmasını sağlayarak hit sayımızı arttırabiliriz.

Sitelerinizin SEO ilişkisini ve sürekliliğini takip edemiyorsanız SEO Destekcinizden destek alarak sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz. Destek için; info@sefaaydemir.com


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler: