Google PageRank Güncellemesi

Merhabalar arkadaşlar, kasım 2011 2. Haftası itibariyle başlayan Google pagerankgüncellemeleri hızla devam ediyor. 14.11.2011 tarihi itibariyle sefaaydemir.com olarak sitemizin pagerank değeri 1 dan 2 ye yükselerek Google tarafından güncellenmiştir.

Google tarafından yılda 3 ile 4 arasında değişen Google pagerank güncellemeleri en son 7 ağustosta sürpriz bir pagarank güncellemesi ile takipçilerine sürpriz yapmıştı. Ağustos ayından bu yana beklenen pagerank güncellemesi sonunda gerçekleşti ve değerler güncellendi.

Yapılan güncellemeler sonucu değişen değerler 2 ile 4 hafta arasında değişen zaman dilimi içerisinde gerçek değerlerini bulacaktır.

Google ın Panda algoritması ile beraber yenilenen mantık artık Google ın pagerank değerlerine önem vermediği söylense de bu güncellemelerin devam etmesi akıllarda soru işaretleri oluşturabilir. Kafanız karışmasın bildiğiniz mantıkta son kullanıcı odaklı ilerleyin sonuçlarını göreceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi veya seo desteği için www.seodestekciniz.com adresinden bizlere ulaşarak seo desteği alabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler: